abc regeneracjazawory hydrauliczne abc mercedes

OFERTA

Bloki i zawory servo ABC:
Oferujemy Państwu gotowe, kompletne, 100% zregenerowane do stanu fabrycznego (jak nowe) bloki zaworowe ABC do następujących modeli Mercedesa z aktywnym zawieszeniem hydraulicznym: W215, W220, W230 a także do modeli W216, W217, W221, W222, R231 . Jakość naszego finalnego produktu odpowiada produktowi nowemu. 100% Twojego zadowolenia i maksymalne bezpieczeństwo użytkowników to nasze absolutne priorytety. Z tego słyniemy.

Gwarancja:
Każdy (bez wyjątku) zregenerowany blok zaworowy podlega wielodniowym testom na oryginalnych fabrycznych testerach. Produkt finalny który otrzymujesz jest 100% sprawny, zweryfikowany, gotowy do natychmiastowej instalacji i eksploatacji. Bloki objęte są 12 miesięczną gwarancją, bez limitu km. Instalując nasz produkt możesz być pewny sukcesu za pierwszym razem i wieloletniej trwałości.

Czas:
Proces regeneracji i testowania jest długotrwały dlatego oferujemy Państwu tylko wcześniej zregenerowane, przetestowane i gotowe do natychmiastowej instalacji produkty. Nie wykonujemy regeneracji na poczekaniu lub tych samych nadesłanych przez klienta bloków zaworowych. W przypadku regeneracji "fabrycznej" jest to technicznie niemożliwe. Tym samym przed demontażem bloków z auta prosimy o kontakt telefoniczny celem potwierdzenia dostępności gotowego produktu.

Cennik:
Prosimy o kontakt telefoniczny, nasz technik pomoże zdiagnozować problem i przedstawi aktualną ofertę. UWAGA: Przy rozliczeniu starych wyeksploatowanych części, konieczne będzie odesłanie do nas tych części przed podaniem wiążącej kwoty. W rozliczeniu przyjmujemy jedynie bloki zaworowe które nie noszą śladów uszkodzeń mechanicznych lub jakichkolwiek napraw czy ingerencji wewnątrz. Nie podajemy potencjalnych lub szacunkowych wycen napraw. W celu otrzymania wyceny, prosimy o nadesłanie konkretnych części a otrzymają Państwo konkretną wycenę.

Doradztwo:
Kupując nasze bloki zaworowe mogą Państwo liczyć na nasze wieloletnie doświadczenie i wsparcie techniczne w zakresie diagnozy całego układu zawieszenia hydraulicznego ABC oraz montażu zakupionych u nas części. Ta unikatowa oferta podkreśla jak bardzo troszczymy się o naszych dotychczasowych Klientów.

Dystrybutory i akumulatory ciśnienia ABC:
Jeśli w wyniku diagnostyki układu zawieszenia ABC zachodzi konieczność wymiany akumulatora ciśnienia lub dystrybutora ciśnień ABC, bez problemu dostarczymy Państwu te podzespoły.

Wahacze i sworznie, elementy zawieszeń ABC:
Mogą Państwo na nas liczyć także w razie potrzeby najwyższej jakości naprawy lub wymiany elementów zawieszenia takich jak sworznie lub wahacze. W przypadku zawieszeń ABC wiele z tych elementów nie podlega standardowemu serwisowaniu, nie ma także wysokiej jakości zamienników części. Błyskawicznie wykonamy potrzebne naprawy lub wymianę, zapewniając 100% bezpieczeństwo oraz racjonalne wydatki.

Przewody hydrauliczne:
Skutecznie wykonujemy dla Państwa nietypowe i niemożliwe dla innych naprawy hydraulicznych przewodów ciśnienia ABC. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technik i materiałów, naprawione przez nas elementy są często wytrzymalsze od pierwowzoru.

Zapraszamy!